Mindazok számára akik lemaradtak az első alkalomról és még szeretnének csatlakozni, lehetőségük van oktőber 14-én,
14órától – 18óráig ezt megtenni.


A VÁLTÁS – képzés indul, kísérleti jelleggel  (1 tanéves, havi egy alkalom csoportos foglalkozás)

Alap amire építünk:
– az ember kettős természetű lény
– tudás által hitre jutni – a tudás az elme eszköze –  a hit a lélek eszköze.

  • A kísérleti jellege abban áll: a képzés időtartama alatt, ami egy meghatározott tudás és gyakorlat gyűjteményre, meditációra épül, az illető személy empirikusan vizsgálja az önmaga létállapotát, a változást, váltás lehetőségét, annak mértékét és hatásait. Ugyanez vizsgálva csoportszinten is.
  • A képzés rövid távú célja: ismeretek gyűjtése, milyen módon és eszközökkel lehet segíteni és kísérni a tudatra ébredést, ami szükséges ahhoz, hogy a fizikai (ego szerkezet) természetünk helyett az eredeti szellemi természetünk irányítására váltsunk. Mit tegyünk, hogyan dolgozzunk ezért a mindennapjainkban.
  • Távlati célok, Vízió: “A jövő iskolája”, alapok és tanterv tervezet, ami az emberi lény kettős természetének figyelembe vételével építkezik, azon képességek fejlesztésére téve a hangsúlyt ami segíti az eredeti Énünk megismerését, az ahhoz való visszakapcsolódást, az egyén és a közösségek javát szolgálva.


Az evolúció szüntelenül zajlik, nem mi irányítjuk, de van lehetőségünk ráhangolódni. Nem mindegy mit adunk át, mit hagyunk a jövő generációinak.

Várom mindazok jelentkezését, akik éreznek elhívást tevékenyen részt venni ebben a folyamatban.
Képzés helye: Nyíregyháza Park Hotel
Időpontok első félévre: 
Szept.23 ; Okt.21; Nov.18 ; Dec.9  (szombat)
Időtartam: 12.30tól -18.30 óráig
A
lkalmak díja: 22.000 Ft.
Elkötelezetteknek javallott havi egy óra egyéni konzultáció, aminek az óradíja 10.000Ft, és vagy tanulócsoport megbeszélés szerint.
A csoport zárt – jelentkezési határidő szeptember 21
BejelentkezésEmail cím: ildikomagera@gmail.com
Telefonszám: 06 30/ 9-631-777
Email cím: ildikomagera@gmail.com



ELSŐDLEGES ÉS MÁSODLAGOS NAGYSÁG (részlet a  – 7 szokás című könyvből) Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a személyiségetika bizonyos elemei – a személyiség fejlesztése, a kommunikációs készségek gyakorlása, a befolyásolási stratégiák és a pozitív gondolkodás tanulmányozása – ne lennének a siker szempontjából hasznosak. Néha egyenesen nélkülözhetetlenek. Hiszem, hogy azok. De ezek másodlagos, nem pedig elsődleges jegyek.


Talán az történt, hogy amikor sajátosan emberi képességünket kihasználva az előttünk járó nemzedékek által emelt alapokra építkeztünk, akaratlanul is annyira elmerültünk a saját munkálatainkban, hogy megfeledkeztünk az alapról, amely az egészet tartja. Olyan régóta aratunk vetés nélkül, hogy a vetésről szinte már meg is feledkeztünk.
Ha mások befolyásolásának stratégiai eszközeit arra használom, hogy egy másik embert rábírjak az én akaratom szerinti cselekvésre, hogy jobban dolgozzék, több ösztönzést kapjon, szeressen engem és a többi embert, a jellemem azonban alapvetően hibás – kétszínű és alakoskodó vagyok -, hosszú távon nem lehetek sikeres. Kétszínűségem bizalmatlanságot szül és minden, amit teszek – legyen az akár úgynevezett hatékony kapcsolat építő technika -, egyszer manipulációnak fog tűnni. Lehet az ékesszólásom kifogástalan, lehetnek a szándékaim nemesek és önzetlenek, ha a környezetemben nincs meg a kellő bizalom irántam, nincs esélyem a tartós sikerre. A technikát az alapvető emberi jóság kelti életre.